Witamy Na Polskim Subforum Społeczności Tbw!

Discussion in 'Polskie' started by Daimon Blaise, Aug 29, 2014.

1. Daimon Blaise

Daimon Blaise Gold Member

Jak w tytule :)
    Jest to oficjalne, polskie podforum dla wszystkich zainteresowanych nadchodzącą ARG The Black Watchmen.

Możecie tutaj swobodnie, w Ojczystym języku dzielić się opiniami, spostrzeżeniami i problemami.
    Zachęcamy do rozmów na temat waszych oczekiwań względem rozgrywki i poprzednich doświadczeń z ARG. Opowiedzcie nam również, co zachęciło was do przyłączenia się do TBW.

Prosimy o unikanie danych osobowych, ostrego języka i ogólnie - frustracji :)
    ---
    Jeżeli macie jakieś pytania, odpowiem w miarę możliwości - pamiętajcie jednak, jestem tylko prostym moderatorem ;)

2 people like this.
  2. Karades

Karades Senior Agent

Cześć, jestem Karades ^^

3. Daimon Blaise

Daimon Blaise Gold Member

Czołem :)
    Jak pewnie widzisz dużo się tu jeszcze nie dzieje, ale kto wie, może z czasem sytuacja się zmieni..
    Z ciekawości - Co sądzisz o tym, związanym z TBW, z czym dotąd miałeś styczność?

4. Karades

Karades Senior Agent

Jak do tej pory zaczeło się od arg zrobione przez Inventory Traders ( grupa na steamie ) związana z Cloud Chamber http://forums.blackwatchmen.com/index.php?threads/so-i-hear-you-like.119/ Dzięki pomocy Gr3ya poznałem ARG i zdobyłem Cloud Chamber ^^ . Jeżeli chodzi o TBW to również od niego, ale dzięki wcześniejszym zainteresowaniu w CC również chciałem poznać TBW. Oczywiście zagłosowałem na Greenlit, chociaż ominąłem okazję pomocy dla twórców na Kickstarterze ( fundusze :p ) . Przetestowałem 1.1.2 alpha oraz 2.0.5 oraz jestem pod wielkim wrażeniem, w jaki sposób arg może być ukazane w tak przyjemny sposób.

Jak na razie jestem na zadaniu nr 16, lecz bez pomocy innych miałbym kłopoty w rozwiązaniu ich ;)

5. Northrop

Northrop Active Agent

Witam Szanownych Agentów. Cieszę się, że mogę dołączyć do tego szacownego grona.

Clearence level: Yellow.

6. Murdock Night

Murdock Night New Agent

Witam polskich agentów. Jestem Murdock Night, świeży agent TBW.

Pozdro,
    Murdock Night
    Agent TBW

P.S.: Mam nadzieje ze to sub-forum jeszcze żyje.

7. Techn1k

Techn1k Active Agent

Witam, równiez zaczalem kilka dni temu. Trzeba nadrobic zaleglosci przed sezonem 3!

Share This Page